Spor Toto 1. Lig’in 26. haftasında Eyüpspor, Altay’ı konuk etti. İzmir temsilcisi sahadan 1-0’lık skorla galip ayrıldı. Mücadeleyi, daha önce Altay’da hem futbolculuk, hem de teknik direktörlük yapan Mustafa Denizli tribünden takip etti.
![](https://galatasaraydanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/03/mustafa-denizli-eyupspor-altay-macini-tribunden-takip-etti-bYS9M1DA.jpg)
Spor Toto 1. Lig’in 26. haftasında Eyüpspor, Altay’ı konuk etti. İzmir temsilcisi sahadan 1-0’lık skorla galip ayrıldı. Mücadeleyi, daha önce Altay’da hem futbolculuk, hem de teknik direktörlük yapan Mustafa Denizli tribünden takip etti.