Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Şehit Burak Perçin İlkokulu’nda görevli sınıf öğretmeni Dilek Çelebi ve minik kızı İkra Çelebi, Kahramanmaraş merkezli depremde Adıyaman’da enkaz altında can verdi.
Adıyamanlı olduğu öğrenilen ve 1 hafta rapor aldığı için Adıyaman’a ailesinin yanında olan Dilek Çelebi ve kızı, depremde enkaz altında kaldı. Bir süre sonra cansız bedenlerine ulaşılan öğretmen ve kızından acı haber geldi.
![](https://haberajans.org/wp-content/uploads/2023/02/dilek-ogretmen-ve-kizi-depremde-hayatini-kaybetti-1-QuIdmCsF.jpg)
Hayatını kaybeden Dilek öğretmen ve kızı, bugün Bafra Yıldırım Beyazıt Camisi’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlanacak.