İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, M.P.E. ile M.E.’nin uyuşturucu ticareti yaptığını belirledi. Teknik ve fiziki takibin ardından ekipler, 2 şüpheliyi yakalayıp gözaltına aldı.
?
![](https://haberajans.org/wp-content/uploads/2022/07/cocuk-bisikletinde-5-kilo-metamfetamin-ele-gecirildi-1-8P4xwxJ7.jpg)
Ekipler, şüphelilerin aracında çok sayıda çocuk bisikleti gördü. Narkotik köpeği ile yapılan aramada bir çocuk bisikletinin içerisine gizlenmiş 5 kilo metamfetamin bulundu. Gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen M.P.E. ve M.E., çıkardıldığı mahkemece ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak’ suçundan tutuklandı.
![](https://haberajans.org/wp-content/uploads/2022/07/cocuk-bisikletinde-5-kilo-metamfetamin-ele-gecirildi-2-L8ETlrAY.jpg)